MetaHaberleri

GENÇ GİRİŞİMCİ N. EMRE ŞENTÜRK'ÜN PARMEVA METAL BAŞARISI İLE İLHAM VEREN HİKAYESİ

İstanbul'un genç ve başarılı girişimcisi N. Emre Şentürk, iş dünyasında adından sıkça söz ettiren başarılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Namık Kemal Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde başladığı eğitim hayatında ticari faaliyetlere olan ilgisini keşfeden Şentürk, daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde eğitimini tamamlayarak iş dünyasındaki bilgi ve deneyimini artırdı.

2017 yılında henüz 27 yaşındayken eşiyle birlikte 70 metrekarelik bir ofiste kurduğu Parmeva Metal, kısa sürede büyük başarılara imza attı. Bugün, orta doğu pazarında önemli bir konuma sahip olan şirket, robotik makinelerle donatılmış 35 kişilik bir ekiple hizmet veriyor. 1500 metrekarelik üretim alanı ve 2000 metrekarelik depolama alanıyla faaliyet gösteren Parmeva Metal, fas, Cezayir, Libya, Ürdün gibi ülkelerde talep gören bir marka haline gelmiş durumda. Ayrıca, Türkiye'nin birçok ilindeki ulusal marketlerde ve alışveriş merkezlerinde ev gereçleri kategorisinde yer alıyor.

Şentürk'ün liderlik yetenekleri ve iş vizyonu, Parmeva Metal'in başarısında büyük rol oynuyor. Şirketin inovasyona ve kaliteye verdiği önem, sektördeki diğer oyuncular arasında öne çıkmasını sağlıyor.

29 Ekim 1990 doğumlu olan N. Emre Şentürk, sadece kendi şirketini değil, aynı zamanda genç girişimcilere de ilham veriyor. Başarılarıyla iş dünyasında olumlu bir etki yaratıyor ve gelecek vaat eden bir kariyere sahip olduğu belirtiliyor.

Arsa, Tapusu, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@metaversehaberleri.com.tr

metaversehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.